21 листопада 2017 року в на економічному факультеті Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія», в якому взяли участь студенти 67 студентів з економічного факультету, факультету фінансів, підприємництва та обліку та географічного факультету.

Олімпіадні завдання який включали виконання тестів та письмових завдань творчого та практичного розрахункового характеру з економіко-теоретичних дисциплін.

Склад журі:

• Галушка Зоя Іванівна – д.е.н., проф., завідувач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування (голова журі).
  • Губатюк Ігор Володимирович – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування.
  • Колосінська Мар’яна Іванівна – к.е.н., асистент кафедри економіки та безпеки підприємства.
  • Кузьмук Ігор Ярославович – к.е.н., асистент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ОЛІМПІАДИ:

I місце:
Курячей Анастасія (272-1гр., спеціальність «Фінанси, банківська
справа і страхування», економічний факультет) – 35 балів.

II місце:
1. Тимчук Андрій (192гр., спеціальність «Міжнародні економічні відносини», економічний факультет) – 33 бали.
2. Адамова Еліна (192гр., спеціальність «Міжнародні економічні відносини», економічний факультет) – 32 бали.
3. Виліткова Леся (271гр., спеціальність «Облік і оподаткування», економічний факультет) – 32 бали.

III місце:
1. Андрюк Ганна (272-2гр., спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», економічний факультет) – 31 бал.
2. Карп Анжеліка (251гр., спеціальність «Управління персоналом та економіка праці», економічний факультет) – 30 балів.
3. Чоботар Каріна (251гр., спеціальність «Економічна кібернетика», економічний факультет) – 30 балів.
4. Чопенко Тетяна (311гр., спеціальність «Фінанси і кредит», факультет фінансів, підприємництва та обліку) – 30 балів.