Футбольний турнір у рамках святкування Дня факультету

В рамках святкування Дня економічного факультету – 2018 відбувся турнір з футболу між збірними командами коледжів м. Чернівців та економічного факультету ЧНУ.

Як і минулого року, тріумфатором турніру стала команда економічного факультету, хоча необхідно зазначити, що шлях до перемоги був досить складним, адже суперники виявились більш ніж достойними. Срібним призером стала команда Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу, а третє місце розподілили між собою команди Чернівецького індустріального коледжу та коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

У товариській зустрічі між переможцями та викладачами економічного факультету була зафіксована бойова нічия – 2:2.

Вітаємо переможців та висловлюємо величезну подяку студентам та викладачам, які взяли участь в організації турніру, а також тим, хто прийшов підтримати наших хлопців!