Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет ім. Ф. Шіллера (м. Єна, Німеччина)

Університетом-партнером виділено для ЧНУ додатково 3 стипендії. До участі у конкурсі допускаються: студенти 2-х та 3-х курсів бакалаврської програми, студенти, які навчаються на 1-му році магістерської програми та аспіранти 1-го та 2-го року навчання.

Кількість місць та тривалість обміну:

•    2 стипендії для студентів/ аспірантів на 5,5 місяці;
•    1 стипендія для студентів/ аспірантів на 4 місяці;

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти  студенти таких інститутів / факультетів:

•    Інститут біології, хімії та біоресурсів
•    Географічний факультет
•    Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи
•    Економічний факультет
•    Факультет фінансів, підприємництва та обліку
•    Факультет математики та інформатики
•    Факультет іноземних мов
•    Факультет історії, політології та міжнародних відносин
•    Філологічний факультет
•    Юридичний факультет

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

•    бути студентом вищевказаних інститутів / факультетів;
•    володіти німецькою мовою не нижче рівня В2 або англійською мовою (для англомовних курсів) не нижче рівня B2;
•    мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

•    CV (Europass)
•    копія першої сторінки закордонного паспорту
•    мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4)
•    офіційний сертифікат про підтвердження знання німецької мови – не нижче рівня В2 (Goethe-Zertifikate, TestDaF, DSD I або II, DSH 1 або DSH 2 тощо) або англійської мови (для англомовних курсів) – не нижче рівня B2 (TOEFL, IELTS тощо (надається перевага) або сертифікат виданий відділом міжнародних зв’язків**)
•    довідка про навчання, котра перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (подати необхідно як копію оригіналу, так і переклад)
•    *план навчання в Університеті імені Фрідріха Шіллера  (Learning Agreement for Studies) для студентів, підписаний у заступника декана з міжнародної діяльності.
•    ***угода про керівництво кваліфікаційною роботою, підписана керівником (Guest Students’ Supervision Agreement)
•    виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), котра перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (індивідуальний план студента для студентів-бакалаврів, додаток до диплому бакалавра для студентів-магістрів),  (подати необхідно як копію оригіналу, так і переклад)

*в плані навчання необхідно набрати мінімум 30 кредитів!

Зразок Learning Agreement

** Для отримання сертифікату з англійської мови Вам необхідно своєчасно звернутися за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з метою реєстрації на тест. У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет та номер мобільного телефону. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

**Для тих, хто не має жодного із згаданих сертифікатів на знання німецької мови, є можливість отримати його в ЧНУ. Для цього необхідно завчасно звернутися з цим проханням до лектора ДААД, пана Юліана Шорра, за електронною адресою: DAAD_Lektorat@chnu.edu.ua  У листі потрібно вказати ім’я, прізвище, факультет, номер мобільного телефону. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє німецькою мовою вище середнього рівня.

*** Для студентів/ аспірантів, які планують займатися написанням кваліфікаційної роботи під час  періоду мобільності в Університеті імені Фрідріха Шіллера

Документи надсилаються до 12 листопада 2018 року (до 23:59) у сканованому варіанті (у порядку згідно з списом, одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua). Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY_OF_JENA_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Протягом тижня кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно з всіма вимогами мобільності студентів була номінована від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі. Учасники, які не пройшли відбір, не отримують жодного повідомлення.

Прийняття остаточного рішення щодо рекомендованих кандидатур здійснює Університет імені Фрідріха Шiллера, про що повідомляє відібраних стипендіатів.

З коштів проекту стипендіатам щомісячно виплачуватиметься стипендія та буде відшкодовано транспортні витрати.

Перелік курсів німецькою мовою для складання індивідуального плану навчання в Єнському університеті можна знайти ТУТ

Перелік курсів англійською мовою для складання індивідуального плану навчання в Єнському університеті можна знайти ТУТ

Детальна інформація про Єнський університет: https://www.uni-jena.de/