Ексурсія студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” у Credit Agricole Bank

28 листопада студенти 3 курсу, спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування ” економічного факультету, мали можливість відвідати і ознайомитись із роботою регіонального відділення одного із найбільших європейських банків який представлений на ринку банківських послуг нашого регіону – Credit Agricole Bank.

Даний банк пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів. Як і материнський банк у Франції, Credit Agricole Bank приділяє особливу увагу співпраці з компаніями агропромислового комплексу. Такою є традиція банку, адже він функціонує вже більше 120 років, що є колосальною інвестицією часу у формування власного бренду. Екскурсія по банку була дуже інформативна та цікава, оскільки студенти мали змогу побачити, як на практиці можуть використовуватись здобуті на парах знання та спілкуватись із фахівцями-практиками. Дякуємо керівництву відділення банку за цікаву екскурсію.