Екскурсії студентів до ПуАТ КБ «Акордбанк» в рамках проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту

2-3 жовтня 2017 року в рамках проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту відбулися екскурсії студентів до ПуАТ КБ «Акордбанк», кируючим якого є випускник кафедри фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Чаплак Альберт Васильович.

Керуючий ПуАТ КБ Акордбанк розповів студентам про особливості роботи комерційного банку в сучасних умовах, специфіку продуктів з якими банк виходить на ринок, які умови кредитування малого бізнесу а також давав цінні поради щодо працевлаштування у банківські установи та відповів на численні запитання студентів. Також було надано інформацію про те, що у даному банку одна із найнижчих комісій (0,5 % від суми платижу) при здійснені студентами оплати за навчання.