Екскурсія студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» до ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування” відвідали відділення ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”. Представники банку провели цікаву і пізнавальну екскурсію, розповівши про структуру відділення, а також про обов’язки працівників та специфіку продуктів банку.

Студенти побачили як працює контакт-центр одного з найбільших банків України і поспілкувались з його керівником. Також майбутні фінансисти дізнались про школу фінансової грамотності та про можливість проходження онлайн практики, після якої кращих зараховують до кадрового резерву банку. Працівники банку дали студентам цінні поради щодо роботи в банківській сфері і розповіли про відкриті вакансії.