Економічний факультет відсвяткував День Вишиванки

Третій четвер травня вже протягом одинадцяти років став для кожного українця важливим днем в календарі, адже саме сьогодні усі патріоти в різних куточках світу відзначають свято національної ідентичності та єдності – День вишиванки.

Особливим цей день є для нашого університету, адже з лав14-го корпусу вперше і розпочалась традиція, яка наразі об’єднала не тільки студентів, але й представників різних поколінь – вдягати вишиванки. Як і багато років тому, економічний факультет не стояв осторонь і підтримав представників факультету історії, політології та міжнародних відносин у проведені урочистих святкувань. Родзинкою дня став показ найстаровиніших вишиванок з різних регіонів України, а спільно з нашими колегами був підготовлений святковий флешмоб, а усі бажаючи мали змогу затанцювати під запальні пісні народних музиків.

Дякуємо кожному, хто щорічно підтримує акцію популяризації національної атрибутики, адже вишиванка – то наш генетичний код