Економічний факультет поглиблює наукову співпрацю з європейськими університетами

7-9 червня 2018 року в Університеті Олександра Іона Кузи м. Ясси (Румунія) відбулася міжнародна наукова міждисциплінарна конференція SCIENVIR, присвячена актуальним питанням захисту довкілля.

У заході взяли участь понад сто вчених з Італії, Великобританії, Іспанії, Туреччини, Словенії, Болгарії, Польщі, Молдови та України. Наша держава була представлена науковцями КПІ ім. Ігоря Сікорського та ЧНУ ім. Юрія Федьковича. Зокрема, декан економічного факультету Руслан Білоскурський та доцент кафедри економіко-математичного моделювання Андрій Верстяк представили дослідження «Секторальний аналіз економіки довкілля: погляд з України», що викликало жваву дискусію європейських колег.