Духовність, культура, економіка, фінанси… Екскурсія студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”

Одними із визначальних факторів для розвитку підприємницького сектору, фінансової системи, національної економіки в цілому є фактор розвитку духовності і культури. Це є важливий морально-психологічний ресурс для бізнесу, економіки і суспільства загалом.

24 жовтня 2018 року для студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” була організована екскурсія за маршрутом: монастир Хрещатик-підприємство “Буковинська Троя” (бізнес-лекція від керівника) – музей Трипільської культури- городище Черн. Для студентів така поїздка це, насамперед, поєднання приємного із корисним, навчання із практикою (успішний досвід підприємницької діяльності), економічної теорії із історією і культурою. Крім того, це приємні і незабутні враження від студентського життя!