Добро починається з тебе: благочинні новорічно-різдвяні акції студентської молоді економічного факультету

Традиційно студенти-економісти проводять збір коштів та долучаються до благочинних акцій!

Не винятком був і грудень 2021 та січень 2022 року:

1. Шляхетна пачка України – міжнародний благочинний проєкт, до якого значним матеріальним внеском долучились студенти економічного факультету. У результаті дві родини отримали «Шляхетну пачку» по 15 тисяч гривень кожна. Студенти працювали як меценати, волонтери та дарувальники.
  2. Всеукраїнська акція «Мистецтво донорства»: більше двадцяти донорів, серед яких і студенти економічного факультету, близько 70-ти врятованих життів. Студенти-економісти доучилися донорським та фінансовим внеском на оргпотреби акції.
  3. Для діток з особливими потребами презентували подарунки в КМУ ІРЦ № 1.