До уваги студентів, які потребують місця в гуртожитку!

Поселення в гуртожитки відбуватиметься з 31 серпня 2018 р. за адресою: вул. Небесної Сотні, 4В, гуртожиток №4.

Перелік необхідних документів, які повинен мати студент при поселенні у гуртожиток:
– паспорт з відміткою про зняття з реєстрації з місця проживання;
– талон зняття з реєстрації – 2 шт;
– приписне свідоцтво (для хлопців) з відміткою про зняття з військового обліку;
– 1 фотокартка розміром 4×5.

Нагадуємо, що бажаючі поселитися в гуртожиток обов’язково повинні написати заяву в деканаті економічного факультету (14-й корпус ЧНУ, ауд. №74-76). Без заяви поселення не гарантується.

Право першочергового забезпечення місцями в гуртожитках ЧНУ надається:
– сиротам і напівсиротам;
– членам багатодітних і малозабезпечених сімей;
– учасникам бойових дій та дітям учасників;
– внутрішньо переміщеним особам;
– інвалідам.

До заяви необхідно додати копії документів, які підтверджують право на пільги.

У зв’язку з великою кількістю поданих заяв, студенти 5-го та 6-го курсів матимуть можливість заселитися лише після вказаних дат за умови наявності вільних місць.

Заборонено поселення студентам, які отримували дисциплінарні стягнення та відповідно до наказів ректора позбавлені права на проживання у гуртожитках студмістечка.