До уваги студентів 4-х та 5-х курсів економічного факультету

26 березня 2019 року на економічному факультеті відбудеться зустріч із представниками компанії PricewaterhouseCoopers (PwC), в рамках якої буде проведена гра Brain Game для студентів 4-х та 5-х курсів. Це дасть можливість познайомитися із компанією, обговорити можливості співпраці та працевлаштування, а також цікаво та з користю провести час.

Початок зустрічі – 14 год. 40 хв.
Місце проведення – 6 аудиторія, економічний факультет.

Brain Game – це гра на ерудицію, яку проводять для студентів старших курсів в університетах, гра розважальна, але спонукає вчитися і складається із 4-х частин:
1. Розминка – по 30 сек. на питання.
2. Раунд фото-вікторина – по 1 хв. на питання.
3. Питання з зірочкою – по 1 хв. на питання.
4. Раунд. Бліц – по 30 сек. на питання.

У команді може бути максимум 5 студентів, але команд може бути багато.

Інформаційна довідка. Компанія PwC присутня на українському ринку з 1993 року і надає професійні послуги у сфері податків, консалтингу та аудиту і обслуговує більш ніж 10 країн східної та центральної Європи: Румунія, Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина, Сербія, Хорватія, Словенія, Болгарія, Литва, Латвія, Естонія та Україна.