День української писемності та мови на економічному факультеті

Дев’яте листопада – це особлива дата для кожного українця, адже всі, хто носить у серці українське слово, відзначають День української писемності й мови.

Цього року на нашому факультеті захід з нагоди дня вшанування однієї з наймелодійніших мов світу – української – відбувався онлайн. Він був першим з ряду заходів, присвячених 50-річчю економічного факультету. Учасники конференції, незважаючи на формат заходу пройшли крізь час і простір, від давньої історії української мови до сучасності.

Студенти, що готували інформаційне повідомлення для присутніх, підкреслили, що українці з різних куточків світу беруться за ручку й папір і з трепетом чекають, коли прозвучать перші слова диктанту національної єдності. Цього року диктантові національної єдності виповнюється 20 років. Цьогорічне гасло всеукраїнського радіодиктанту – «Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета».

Студенти економічного факультету на свій лад взялися за ручку і папір, взявши участь у конкурсі есе на тему «50 років запрограмовані на успіх», де ділилися своїми думками щодо вибору професії та ролі економічного факультету як чинника успішної самореалізації. Перемогу у конкурсі здобув Олександр Фисюк, якого представники медіа-холдингу 1+1 відзначили цінним призом, не залишивши поза увагою і інших учасників конкурсу.

Почесні гості заходу: Оксана Мельник – випускниця економічного факультету, засновниця першого медіа клубу в Чернівцях «Oksana Melnik Media Club», керівник регіональних проектів каналу 1+1 та Віталія Коніщук – голова Media Business Education Вищої Школи Media&Production, провели довгоочікувані майстер-класи з мистецтва комунікації та спілкування.

Дякуємо нашим організаторам, представникам професорсько-викладацького складу факультету, студентам за присутність, за підтримку білого дрес-коду (що уособлював чисту сторінку, на якій пишеться нова сторінка історії економічного факультету) та гостям за чудову нагоду збагатити свої знання інструментами для керування мистецтвом володіння українською мовою від професіоналів, асів своєї справи та, користуючись нагодою, заздалегідь запрошуємо всіх охочих долучатись до майбутніх заходів на факультеті. Далі буде!