Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича обрано до списку пілотних університетів в яких передбачено запуск нового курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами»

Керівник центру співпраці з підприємствами, доцент кафедри фінансів і кредиту Євген Ткач та доцент кафедри бізнесу та управління персоналом економічного факультету Любов Водянка прийняли участь у реалізації пілотного проекту “Підприємницький університет” та відкритість до інновацій.

Даний проект реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Відвідано 3-денний он-лайн тренінг з інноваційного підприємництва:

• 26 серпня – Введення в інноваційне підприємництво.
  • 27 серпня – Створення стартапу. Методології, інструменти, підходи.
  • 28 серпня – Менеджмент курсу з інноваційного підприємництва.

Прийнято рішення, згідно якого Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича обрано до списку пілотних університетів в яких у 2020-21 навчальному році передбачено запуск нового курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами» спільно з YEP (Платформа інноваційного партнерства).

Організаторами проекту відзначено, що це дуже важливий крок для розвитку української підприємницької екосистеми. Впровадження нового академічного курсу в системі вищої освіти, дозволить навчити ціле покоління молодих людей сучасному підприємництву за кращими світовими стандартами.