Австрійські лектори приїдуть читати лекції для студентів економічного факультету

З 01 по 05 липня 2019 р. завідувач кафедри міжнародної економіки доцент Олександр Саєнко відвідав факультет бізнесу, економіки та соціальних наук партнерського Університету м. Грац (Австрія).

Протягом відрядження було проведено робочі зустрічі з директором Інституту економіки суспільного сектору та за сумісництвом керівником Шумпетерівського центру професором Ріхардом Штурном, професором Томасом Крюсманом щодо читання англійською мовою окремих модулів та тем австрійськими гостьовими лекторами для студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини», а також організації та участі колег в V Міжнародній Шумпетерівській конференції на економічному факультеті нашого університету.

Окрім того, в рамках програми перебування отримано корисний досвід участі в публічній лекції в рамках засідання комісії університету по хабібілітації, рішенням якого кандидату надається право викладати в Університеті Грацу.

Продовження роботи, узгодження планів та окремих тем вже відбуватиметься в м. Чернівці, а для студентів економічного факультету з наступного року відкриваються нові можливості прослухати окремі блоки та модулі лекцій в рамках навчальних курсів, які забезпечуються кафедрою міжнародної економіки.