Асистент кафедри фінансів і кредиту пройшла наукове стажування в Грузії

Асистент кафедри фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ткачук Ірина Ярославівна взяла участь у науковому стажуванні в рамках Міжнародного освітнього проекту “Sustainable development 2030”, що проводився Міжнародним інститутом академічної та наукової співпраці (Institute of International Academic and Scientific Cooperation) спільно з факультетом Економіки і бізнесу Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі.

В рамках проекту Ткачук Ірина Ярославівна проводила наукові дослідження, брала участь в дискусіях, обговореннях, круглих столах, присвячених проблемам досягнення стабільного економічного розвитку, за участю Нільса Скотта – керівника офісу ООН у Грузії, Давіда Адвадзе – представника Міністерства економіки та сталого розвитку Грузії, професора Теімураза Берідзе – декана факультету Економіки і бізнесу Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі. Відвідала воркшоп щодо сучасних викликів на шляху до сталого розвитку, що був проведений спеціалістами з Індії, зокрема доктором Анною Хан та доктором Зіа Таусііф. Окрім того виступила з доповіддю на науковій конференції “Sustainable Development 2030: Economic, Social, Environmental and Political Components” на тему: “Financial aspects of social responsibility of civil organizations in Ukraine”.