Алгоритм поселення іногородніх студентів у гуртожиток

Алгоритм поселення іногородніх студентів у гуртожитки студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на 2020-2021 н.р.

Загальні вимоги для іногородніх студентів, які поселяються до гуртожитків студмістечка Університету на 2020-2021 н. р.:


Під час поселення у вестибюлі  відповідного  гуртожитку  необхідно дотримуватися протиепідемічних заходів:

 • одягнути маску;
 • продезінфікувати руки;
 • виміряти температуру.

І. Поселення іногородніх студентів-першокурсників та студентів, які  вступили на скорочену  форму навчання  здійснюється лише після оприлюднення наказу про зарахування  на навчання.

    1.  Для поселення у гуртожиток студент зобов’язаний:

 • Подати заяву про потребу ліжко-місця у гуртожитку студмістечка у відповідний  інститут/факультет/коледж.
 • Перевірити наявність свого прізвища у списках рекомендованих до поселення на сайті університету.
 • З’явитися у гуртожиток відповідного інституту/факультету/коледжу.
 • Пред’явити довідку про стан здоров’я від сімейного лікаря (дата видачі не раніше 5-ти днів до поселення) та довідку про проходження флюорографічного огляду (не більше року від дня проходження).
 • Пройти інструктаж з пожежної безпеки, ознайомитися з правилами проживання та  інструкцією з техніки безпеки. 
 • Укласти договір «Про надання у тимчасове користування ліжко-місця, місць загального користування, меблів, сантехнічного та електричного обладнання у студентському гуртожитку №__ та збереження майна Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича».
 • Квитанцію про оплату за проживання подають студенти першокурсники  і студенти, які вступили на скорочену  форму навчання (сума 2 600 грн. за І семестр та студенти коледжу (2 100 грн. за І семестр).

Обов’язковим є   зазначення   призначення платежу:  

За проживання у гуртожитку  №___      ПІП студента  

р/р для оплати UA 838201720313211002202007831.


Пріоритетним правом на поселення у гуртожитки студмістечка (за наявності поданої заяви із відповідними документами, що підтверджують таке право) користуються студенти:

 • інваліди;
 • сироти;
 • учасники бойових дій та їхні діти;
 • з малозабезпечених сімей;
 • з багатодітних сімей;
 • напівсироти;
 • з віддалених населених пунктів;
 • з гірських населених пунктів.

Приміткастуденти пільгових категорій, діти-сироти та діти учасників АТО/ООС, за умови подачі відповідних документів, у гуртожитку проживають безкоштовно; внутрішньо переміщені особи – 50% вартості проживання – 1 300 грн.

УВАГА:  Для поселення у гуртожитки  студмістечка зняття  з реєстрації постійного  місця проживання – НЕ ПОТРІБНО.

Ордер на поселення в гуртожиток видає  паспортний стіл студмістечка за адресою вул. Небесної Сотні , буд. № 4-Б, гуртожиток № 5 кабінет №1 (приміщення адміністрації студмістечка).


Дати отримання ордерів:

 • Гуртожиток №1 та 2 з 21.09 по 25.09.2020р.
 • Гуртожиток №3 та 4 з 28.09 по 02.10.2020р.
 • Гуртожиток №5 та 6 з 05.10 по 09.10.2020р.

Перелік необхідних документів, які повинен подати  студент в паспортний стіл студмістечка для отримання ордера на поселення у відповідний гуртожиток:

 1. Паспорт  громадянина України (у формі  ІD – картки)  та  копія,
 2. Паперовий додаток до паспорта ( ІD – картки) довідка про реєстрацію місця проживання згідно з додатком 13 до Правил реєстрації.
 3. Посвідчення про приписку до призовної дільниці (зі штампом про зняття з військового обліку)  та копія  або військовий квиток та копія (для хлопців).
 4. Квитанція про сплату адміністративного збору реєстрації місця проживання.

Оплату здійснювати в м. Чернівці  в день подачі документів в паспортний стіл на поселення в гуртожиток. Реквізити та сума оплати можна отримати у паспортному столі.

 1. Конверт маркований  (вартість марки має становити 9 гривень).
 2. Файл.

Контактний телефон паспортного столу студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  (0372) 52-99-86.


ІІ. Поселення іногородніх студентів  2, 3, 4 курсів, які мешкали у гуртожитках студмістечка  у минулому  2019-2020  н. р.  здійснюється: 

1.     Відповідно до наказу ректора щодо перерозподілу ліжко-місць у гуртожитках студмістечка  між інститутами/факультетами/коледжем, «Правил внутрішнього  розпорядку у гуртожитках студмістечка ЧНУ»,  списків студентів, які рекомендовані до поселення відповідними інститутами/ факультетами/ коледжем, що оприлюднені на сайті університету.

2.     За наявності довідки про стан здоров’я від сімейного лікаря (дата видачі не раніше 5-ти  днів до поселення) та  довідки про проходження флюорографічного огляду (не більше року від дня проходження).

3.     За наявності квитанції про оплату за проживання (сума 2 600 грн. за І семестр та студенти коледжу (2 100 грн. за І семестр).


 ІІІ. Поселення іногородніх студентів  V і VІ курсів.

1.      Студенти поселяються у гуртожитки студмістечка  за наявності вільних ліжко-місць після поселення студентів першокурсників  і студентів, які вступили на скорочену  форму навчання за умови надання довідки про стан здоров’я від сімейного лікаря (дата видачі не раніше 5-ти днів до поселення) та  довідки про проходження флюорографічного огляду (не більше року від дня проходження).

2.      За наявності квитанції про оплату за проживання (сума 2 600 грн. за І семестр та студенти коледжу (2 100 грн. за І семестр).

Враховуючи складну протиепідемічну ситуацію, що зумовила відсутність транспортного сполучення, поселення у гуртожитки студмістечка  буде здійснюватися з моменту прибуття студентів до відповідних гуртожитків.

Основна умова: дотримання   протиепідемічних вимог, викладених вище.

Алгоритм поселення погоджений з органами студентського самоврядування та профспілковою організацією студентів Університету.