47-й День народження економічного факультету «Primus inter pares»

4 травня дружня родина економічного факультету вже традиційно зібралася в музеї просто неба на святкуванні Дня факультету. Відкриттям для багатьох іногородніх вступників була унікальність місця проведення заходу – простори Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту (в України подібних музеїв лише чотири).

Не менший захват та зацікавлення викликала тематика 47-річчя факультету. За задумом студентів, факультет на День перетворився в Стародавній Рим.

«Перший серед рівних» – цьогоріч таку обрали тему та відповідно змістовно наповнили офіційну та креативну частини урочистостей. Цілісну картину тематики Економічного Риму створювали легіонери на вході, фото-зона, вдалий музичний супровід, золоті орли та лаврові вінки! Музеєм «снували» рукотворні золоті орли як символ водночас Стародавнього Риму та сильного економічного факультету.

Працювали студенти згуртовано і в організаційній частині, і танцюючи тематичний флеш-моб, власним прикладом доводили: Ibi victoria, ubi concordia – там перемога, де злагода. Під час святкування вшановували сенаторів – завідувачів кафедр Економічного Риму лавровими вінками; представляли, зусиллями студентів 3 курсу скороченої форми навчання, 7 коміцій – 7 прогресивних кафедр факультету. Нагороджували кращих легатів – кураторів академічних груп та студентів-активістів.

Підкреслювали, що Fama plures, quam opes – репутація значить більше, ніж багатство і всі студентські дороги ведуть тепер не у Рим), а на економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Було достатньо на Дні економічного факультету і видовищ, і студентських танців просто неба, і хліба в затишних альтанках, в яких гуртувалися представники усіх курсів дружнього економу.

Присутніх на святі гостей – учасників конференції з Польщі та Румунії, що проходила в рамках Дня факультету, захоплювали старожитності Буковини, представлені у музеї, та масштабність заходу. Понад 400 присутніх представників економу своєю участю у святкуванні яскраво засвідчили, що ми-почуття та гасла «Unus pro omnĭbus et omnes pro uno. Citius, altius, fortius» забезпечують силу та «довголіття» економічного факультету.

З Днем народження рідний факультет,
Fausta omĭna і на багато років уперед

VIVAT ECONOM!