25 жовтня на економічному факультеті проводиться День пішохода

Вже завтра, 25 жовтня, за підтримки мережі Мультимедіа, на економічному факультеті ЧНУ, буде проведено День пішохода. Запрошуємо усіх студентів та викладачів факультету долучитися до цієї акції. ПОГОДА ТОЧНО БУДЕ СОНЯЧНА.

Так, ми сучасні люди і не є противниками автомобілів, але така чудова осінь у Чернівцях, так приємно пройтись уранці нашими затишними вулицями, зустріти позитивних людей, самому посміхнутися.

Умови участі:
1) Вийди з дому і обери найбільш комфортний шлях до нашого корпусу
2) Включи крокомір на своїму телефоні чи іншому гаджеті. Або зроби простіше – рахуй кроки.
3) По дорозі сфотографуй приємних людей, чудові пейзажі, або навпаки проблеми чернівецького міського середовища.
4) В корпусі підійди до Дошки рекордів (1 поверх біля кафедри макретингу) і занеси свій результат (кількість кроків або відстань) в колонку свого курсу. ЗМАГАЮТЬСЯ КУРСИ – ХТО ПЕРЕМОЖЕ: ЮНІ ПЕРШОКУРСНИКИ, ЧИ ДОСВІДЧЕНІ ВИПУСКНИКИ, А МОЖЕ ВИКЛАДАЧІ.
5) Розкажи про свої досягнення на сторінках соцмереж. поділися своїм вкладом в екологію та комфорт нашого міста.

ПРОГРАМА ДНЯ ПІШОХОДА ТА ДНЯ МАРКЕТИНГУ
НА ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ЧНУ

8.20 – 11.10 – реєстрація учасників акції «Іду на Економфак» 1-5 курсу (підійти до Дошки рекордів (1 поверх біля кафедри маркетингу) і занести свій результат (кількість кроків або відстань) в колонку свого курсу, скинути фото на ноутбук організаторів, виставити свої фото та результати в соціальні мережі під слоганом «Іду на Економфак»),

9.50 – початок роботи Майстерні графіті (робота команд спеціальностей над біл-бордами наданими Інформаційним агентством АСС, балончики з фарбами презентували Торгівельно-виробнича компанія «Покрівля центр»),

11.10 – оголошення результатів для 1-3 курсу, вручення призів партнером «Мережа Мультимедіа» та деканом факультету. Флеш-моб. Групове фото.

11.10-13.00 – додаткова реєстрація учасників акції «Іду на Економфак» 4-5 курсу (підійти до Дошки рекордів (1 поверх біля кафедри маркетингу) і занести свій результат (кількість кроків або відстань) в колонку свого курсу, скинути фото на ноутбук організаторів, виставити свої фото та результати в соціальні мережі під слоганом «Іду на Економфак»).

11.30 – початок Ділової гри у форматі «мозкового штурму» для студентів спеціальності «Маркетинг» та інших бажаючих

14.40 – оголошення результатів для 1-3 курсу, вручення призів партнером «Мережа Мультимедіа» та деканом факультету. Флеш-моб. Групове фото.

15.00 – Турнір з боулінгу на Кубок завідувача кафедри для студентів спеціальності «Маркетинг»

ЦІННИЙ ПРИЗ ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦЯ ВІД ПАРТНЕРА – МЕРЕЖІ МУЛЬТИМЕDІА

den_pishohodu_2016