Інформація для абітурієнта

1. НМТ — це вступний іспит до закладів вищої освіти України, а не державна підсумкова атестація.

З 14 березня ( 9-00) до 11 квітня 2024 року усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, матимуть змогу зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року. Він, як і в попередні два роки, проходитиме у вигляді комп’ютерного онлайн-тестування.

2. Реєстрація на НМТ–2024 проходитиме в безпаперовій формі, тож подати заявку на участь можна буде онлайново з будь-якого місця перебування. Для цього потрібно скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на вебсайті УЦОЯО

3. У рубриці «Процедура реєстрації» докладно описано, як зареєструватися, які документи потрібно підготувати, які вимоги до їх завантаження, як перевірити стан опрацювання реєстраційних документів, як унести зміни до реєстраційних даних, що робити, якщо відмовлено в реєстрації

Не забувайте час від часу зазирати до персонального кабінету. Він є каналом вашої комунікації з регіональним центром оцінювання якості освіти. Через персональний кабінет стежте за результатом реєстрації: тут ви отримаєте як повідомлення про недоліки у якомусь із ваших реєстраційних документів, так і про успішну реєстрацію. Запрошення на НМТ, у якому буде зазначено дату, час і місце, куди вам потрібно буде прибути для складання іспиту і яке ви матимете пред’явити для допуску до ТЕЦ, напередодні тестування ви також отримаєте в персональному кабінеті. Та й  ваші результати у визначений день буде розміщено у відповідній вкладці персонального кабінету.

4. Якщо під час реєстрації виникнуть якісь труднощі чи не зможете впоратися самостійно — не соромтеся попросити про допомогу своїх рідних чи друзів або зверніться за консультацією чи технічною допомогою до найближчого пункту реєстрації.

5. Студенти 2-ого чи 3-ого курсів Коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича, які бажають зареєструватись на НМТ-2024, можуть за допомогою у реєстрації звертатись у корпус 5 ауд.155 (приймальна комісія) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Детальна інформація про вступ розміщується та оновлюється на сайті http://vstup.chnu.edu.ua.

Усі питання можна поставити безпосередньо приймальній комісії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за телефонами: (0372) 58-47-11, (0372) 52-56-69, або за телефонами гарячої лінії економічного факультету:

(0372) 50 94 60, (0372) 52 94 61деканат;

(050) 299 43 99, (096) 464 80 16заст. декана з навчально-організаційної та профорієнтаційної роботи.

УВАГА!

У ЗВ’ЯЗКУ З ВІЙСЬКОВИМ СТАНОМ ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ, ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ТА ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВСТУПУ МОЖУТЬ БУТИ ЗМІНЕНІ!