Кафедра економіки підприємства та управління персоналом чекає на тебе

Кафедра Економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету чекає на тебе, якщо ТИ мрієш бути справжнім бізнесменом або управлінцем – обирай ефективні спеціальності!

Ці спеціальності для тих, хто хоче «брати відповідальність у свої руки», а не працювати на когось.
Для тих, хто знає, що його майбутнє залежить від нього, а інше – справа найму та організації. Ми цього навчимо. Адже у нас є досвід підготовки тих, хто створює бізнес та має успіх в управлінні.

Ми готуємо фахівців за двома рівнями:
1) бакалаврський:
– Економіка (УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ)
– Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (ЕКОНОМІКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЗНЕСУ);
2) магістерський:
– Економіка (HR-ІНЖИНІРИНГ);
– Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (УПРАВЛІННЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСАМИ).

Випускники коледжів мають можливість поступити на 3-ій курс обраної спеціальності економічного факультету.
На ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ захоплююче студентське життя та значний досвід міжнародної співпраці!

За детальнішою інформацією телефонуй за номером ‎+380507373757